روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
لیــگ برتر والیبال آغاز مقتدرانه تیم های پایتخت در دور برگشت

هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری چهار دیدار به طور همزمان در شهرهای تهران، تبریز، کاشان و اردکان پیگیری شد.
در مهمترین دیدار نخستین هفته دور برگشت لیگ برتر تیم های شهرداری تبریز و پیکان تهران که در رده های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند در سالن شهید اقدمی به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان پیمان اکبری موفق شدند سه بر صفر نماینده تبریز را از پیش رو بردارند و با این برد به یک قدمی تبریزی ها در رده دوم رسیدند.
ست های این دیدار با امتیاز های ۱۳-۲۵، ۱۸-۲۵ و ۱۷-۲۵ به سود پیکان تمام شد تا این تیم با کسب نهمین برد پیاپی امتیازاتش را به عدد ۲۶ برساند اما به دلیل تعداد برد کمتر نسبت به شهرداری تبریز در رده سوم جدول باقی ماند.
شهرداری تبریز ۲۵امتیازی هم با ۱۰ برد و دو شکست همچنان در رده دوم ایستاده است.
در دیگر دیدار حساس در خانه والیبال، سایپا رده چهارمی میزبان‌ کاله آمل بود که نارنجی پوشان توانستند در یک بازی هماهنگ شاگردان بهروز عطایی را سه بر یک شکست دهند تا از حریف مستقیمشان فاصله بگیرند.
شاگردان محمد شعبان ست های این دیدار را با امتیاز های ۲۵-۱۹، ۲۵-۲۳، ۲۵-۲۷ و ۲۵-۲۰ به سود خود تمام کردند تا با هشت برد و چهار شکست مجموع امتیازاتشان را به عدد ۲۴ برسانند.
کاله آمل رده پنجمی هم با شش برد و شش شکست جایگاهش در رده پنجم تغییری نکرد.
در سالن آیت الله خاتمی تیم‌ خاتم اردکان رو در روی شمس تهران قرار گرفت و موفق شد در سه ست متوالی شاگردان محمد وکیلی را از پیش رو بردارد تا با پنج برد و ۱۵ امتیاز به رده هفتم جدول برسد.
شمس تهران ۹ امتیازی نیز با چهار برد و هشت باخت در رده یازدهم ایستاد.
ست های بازی با امتیاز های ۲۵-۱۹، ۲۵-۱۲ و ۲۵-۲۲ به سود شاگردان عباسعلی میر حسینی پایان یافت.
دیدار تیم های رعد پدافند کاشان با سارویه ساری به دلیل انحلال تیم شمالی برگزار نشد تا رعد پدافند نخستین برد و امتیازش در لیگ را بدون انجام بازی دشت کند تا ورود فرهاد نفرزاده به این تیم کاشانی خوش یمن باشد.
در نخستین دیدار هفته دوازدهم چهارشنبه هفته گذشته شهرداری ارومیه سه بر یک هاوش گنبد را شکست داد و در آخرین بازی امروز بانک سرمایه مهمان شهرداری ورامین است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز