روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
لیونل مسی تا ۲۰۲۱ در بارسلونا می ماند

زمان تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا مشخص شد. هرچند قرار داد فعلی لیونل مسی، بهترین بازیکن جهان و دارنده پنج توپ طلا با باشگاه بارسلونا در سال ۲۰۱۸ ختم می شود، اما روبرت فرناندز، مدیر ورزشی بارسلونا می گوید مطمئن است که آینده مسی در بارسلونا خواهد بود.
بر بنیاد گزارش خبرگزاری بین المللی گول، روبرت فرناندز گفته که لیونل مسی، حد اقل تا پنج سال دیگر (۲۰۲۱)هم در بارسلونا می ماند؛ سالی که چهره جدید ورزشگاه نیوکمپ رونمایی خواهد شد.
“ مطمئن هستم که مسی تا سال ۲۰۲۱ در بارسا می ماند،ما در باره بهترین بازیکن تاریخ فوتبال صحبت می کنیم، کسی که کیفیت های عالی و بی نظیری دارد. خیلی ها از شخصیت و فروتنی او شگفت زده می شوند؛ او ظرفیت و هوش بالایی دارد.”
“ او خارق العاده است و ما او را برای پنج سال دیگر نیز خواهیم داشت. شماری از مردم می گویند او رو به افت است، اما این حقیقت نیست. او هنوز چیزهای زیادی برای رونمایی و نمایش دارد و برای سال ها در اوج خواهد ماند.”
بنا بر گزارش ها، قرار است تا لیونل مسی، دارنده پنج توپ طلای جهان و بهترین بازیکن جهان، ورزشگاه بازسازی شده نیوکمپ را در سال ۲۰۲۱ میلادی، افتتاح کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز