روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
لیگ جهانی فوتسال، مطالبه‌ای بین‌المللی

فوتسالی‌ها در سراسر جهان با راه‌اندازی کمپینی به دنبال برگزاری لیگ جهانی فوتسال هستند.موضوع برگزاری لیگ جهانی فوتسال چندی است که از سوی اهالی فوتسال در کشورهای مختلف مطرح شده و در ایران نیز برخی کارشناسان معتقدند برای پیشرفت این رشته ورزشی باید لیگ جهانی آن راه بیفتد. کارشناسان معتقدند تعداد رویدادهای جهانی فوتسال کم بوده و باید تعداد بازی‌ تیم‌های ملی افزایش یاید. در حال حاضر جام جهانی فوتسال هر چهار سال یک‌بار با حضور ۲۴ تیم از سوی فیفا برگزار می‌شود و اخیرا نیز ایران پیشنهاد برگزاری جام بین قاره‌یی را در جلسه کمیته مسابقات فیفا مطرح کرده است.
اما برگزاری لیگ جهانی فوتسال، خواسته‌ای است که تمامی‌ فوتسال دوستان در سراسر جهان انتظارش را می‌کشند چرا که معتقدند دلیل دیده شدن و پیشرفت رشته‌ای هم‌چون والیبال، برگزاری مسابقات متعددی هم‌چون لیگ جهانی، جام جهانی و حضور در المپیک است. در فوتسال نیز تلاش‌هایی برای ورود به المپیک شده اما هیچ‌گاه لیگ جهانی مطالبه آن‌ها نبوده است.
از همین رو کمپینی (این‌جا) برای درخواست از مسوولان فیفا برای راه‌اندازی لیگ جهانی فوتسال به راه افتاده و کاربران در حال رای دادن به نفع فوتسال در این کمپین هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز