روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 541
  • 899
  • 1,048,958
ماجـرای عجـیب ربـودن تاجر کاغذ

چهارشنبه گذشته مرد تاجر از خانه‌اش بیرون آمد تا سوار بر خودروی شاسی بلند و گرانقیمتش به محل کار برود. اما قبل از روشن کردن خودرو ناگهان مرد جوانی در خودرو را باز کرد.
ربایندگان تاجر کاغذ وقتی پلیس را در چند قدمی خود دیدند از ۶۰۰ میلیون تومان پول درخواستی خود گذشتند و فرار کردند.
او خودش را مأمور پلیس معرفی کرد و به تاجر ۶۰ ساله گفت حکم جلبش را دارد و از وی خواست تا سوار خودرو او و همکارانش شود. شاهرخ که خود را در برابر مردان قانون می‌دید، از خودروی گرانقیمتش پیاده و سوار بر خودروی پراید مردان ناشناس شد.
گزارش آدم ربایی
صبح چهارشنبه گذشته مرد جوانی به شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران رفت و از ربوده شدن موکلش توسط مردان ناشناس خبر داد. او گفت: ساعتی قبل مرد ناشناسی با خانه موکلم که یک تاجر کاغذ است تماس گرفت و مدعی شد که او را ربوده‌اند. آنها برای آزادی موکلم ۶۰۰ میلیون تومان خواستند. با شکایت وکیل جوان تحقیقات برای آزادی تاجر و دستگیری آدم ربایان به دستور بازپرس سهرابی آغاز شد.
هنوز ساعتی از شروع تحقیقات نگذشته بود که بار دیگر وی به دادسرای جنایی تهران رفت و گفت: موکلم لحظاتی قبل با من تماس گرفت و گفت اطراف تهران رهایش کرده‌اند. بدین ترتیب بلافاصله مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شده و تحقیقات از مرد میانسال که پس از آزادی از دست گروگانگیرها خود را به خانه‌اش رسانده بود آغاز شد.
وی گفت: مردان ناشناس مرا سوار خودرو کردند و دست و پا و چشم هایم را بستند و به راه افتادند. حدود یک ساعتی در راه بودیم تا اینکه مرا چشم بسته داخل باغی متروکه بردند. در آنجا شکنجه‌ام دادند و شماره تماس خانواده‌ام را گرفتند تا با آنها تماس بگیرند و درخواست پول کنند.
نمی‌دانم چه شد که دو سه ساعت بعد دوباره به سراغم آمدند و مرا سوار خودرو کردند و در اطراف تهران رهایم کردند. آنها تنها از کارت عابر بانکم ۲ میلیون تومان پول برداشت کردند.با توجه به آزاد شدن گروگان میانسال، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و بازداشت سه متهم فراری این پرونده و انگیزه آنها از این آدم ربایی را صادر کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز