روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 627
  • 771
  • 1,434,263
مادر از خون فرزندش گذشت

مرد جوان که به‌خاطر درگیری خانوادگی برادرش را کشته بود با رضایت مادرش یک قدم از مجازات مرگ فاصله گرفت.
به‌گزارش خبرنگاران شامگاه ٢٠ آذر مرد جوانی به اداره آگاهی رفت و خود را به‌عنوان قاتل برادرش معرفی کرد.او گفت: ١۵ آذر برادرم درحالی که حال خوبی نداشتم به مقابل خانه‌ام آمد و فحاشی کرد. مدتی بود که این رفتار را انجام می‌داد و به ما آزار می‌رساند.
روز حادثه هم این اتفاق افتاد و ما با پلیس تماس گرفتیم واما برادرم فرار کرد. ساعاتی بعد دوباره او آمد و شروع به داد و فریاد کرد. برای سومین بار که برادرم آمد چون می‌دانستم که چاقو به همراه دارد من هم برای دفاع از خودم چاقو برداشتم و به سراغش رفتم. قصدم کشتن او نبود فقط می‌خواستم او را بترسانم برای همین ضربه‌ای به کمرش زدم. ناگهان او روی زمین افتاد، ترسیده بودم و از مردم کمک خواستم اما کسی توجه نمی‌کرد. درنهایت یکی از همسایه‌ها او را داخل خودرواش گذاشت و به بیمارستان برد.
از ترس فرار کردم و وقتی با خانواده‌ام تماس گرفتم متوجه شدم که برادرم کشته شده است. در این مدت عذاب وجدان داشتم و می‌خواستم خودم را معرفی کنم اما ترسیده بودم.با اعتراف مرد جوان بلافاصله او به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد. این درحالی بود که چند روز گذشته مادر مقتول با حضور در دادسرای جنایی از خون پسرش گذشت کرد. از آنجا که مقتول دو فرزند نیز دارد با رضایت آنها، متهم این جنایت از قصاص رهایی یافته و پس از تکمیل تحقیقات از جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز