روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 543
  • 1,001
  • 1,356,882
مادر داغدار پسرش را بخشید

مادر سالخورده پسر‌ میانسالش را که در جریان دعوای خانوادگی دست به برادرکشی زده بود، بخشید .
مردی ۵۰ ساله به نام محمدرضا چهارشنبه هفته گذشته در جریان دعوای خانوادگی با برادر ۵۴ ساله‌اش او را در خانه ویلایی مادرشان در بلوار کاوه تهران با هفت ضربه چاقو از پای درآورد. او یک ساعت بعد از این جنایت بازداشت شد و به برادرکشی اعتراف کرد.
متهم از پلیس آگاهی تهران نزد قاضی سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات قضایی گفت: من متاهل هستم و دو دختر ۱۷ و ۱۱ ساله دارم. سال‌هاست در یکی از محله‌های جنوبی پایتخت به کار انبارداری مشغول هستم و شرایط زندگی‌ام خوب است. اما برادر فوت شده‌ام فردی پرخاشگر بود و همیشه با اعضای خانواده بدرفتاری می‌کرد. بعد از فوت پدرمان او سهم بیشتری از ارث می‌خواست. حل مشکلات اعضای خانواده بر دوش من بود. چهارشنبه‌شب من در یکی از اتاق‌ها نشسته و درحال خوردن میوه بودم.
چند دقیقه بعد همسرم با حالتی پریشان به خانه آمد. بعد از حرف زدن با همسرم متوجه شدم دوباره برادرم با او دعوا کرده است. عصبانی شدم و با برداشتن چاقو به طبقه اول، خانه مادرم رفتم. او با دیدن من ناسزا گفت و دعوایمان بالا گرفت. در اوج عصبانیت چاقو را سمتش گرفتم و در جریان کشمکش چاقو به بدنش اصابت کرد. قصد نداشتم وی بمیرد و خانواده‌ام داغدار شوند و به دردسر بیفتم. از کارم پشیمانم. فقط نگران همسر و دو دخترم هستم.
این در حالی بود که برادر دیگر مقتول و قاتل به بازپرس جنایی اعلام کرد مادرشان از محمدرضا گذشت کرده و او را بخشیده است.
با گذشت مادر داغدیده، مرد برادرکش برای ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز