روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 615
  • 749
  • 1,337,100
مازوت یا نفت کوره قابل استفاده در کلانشهرها نمی باشد

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز با اشاره به چالش به وجود آمده برای این شرکت در سال های گذشته در خصوص تولید مازوت و تصمیم برای به صفر رساندن تولید مازوت گفت: توجه ویژه استاندار آذربایجان شرقی پالایشگاه تبریز را مصمم به پیگیری و ایجاد راهکار برای رفع مشکل مذکور نمود.
غلامرضا باقری دیزج افزود: بر اساس الزامات زیست محیطی مازوت یا نفت کوره قابل استفاده در کلانشهرها نمی باشد و این مهم ترین چالش شرکت در چند سال اخیر بود.
باقری اظهار کرد: اگر به خاطر نفت کوره مجبور به پایین آوردن ظرفیت پالایشگاه می شدیم به تبع آن تولید سایر فرآروده های شرکت با کاهش مواجه می شد که این ممکن بود برای منطقه مناسب نباشد و این موضوع مورد توجه مدیریت ارشد استان قرار داشت که در نهایت منجر به صادرات این محصول شد.
وی با اشاره به تاریخچه پالایشگاه تبریز خاطرنشان کرد: طراحی، نصب و اجرای شرکت پالایش نفت تبریز از سال۱۳۵۳ توسط دو شرکت خارجی آغاز شده بود که با پیروزی انقلاب اسلامی راه اندازی این پالایشگاه به دست توانمند نیروهای داخلی انجام گرفت.
وی با اشاره به اینکه الزامات زیست محیطی یکی از ضروریات جامعه است، اظهار کرد: به همین دلیل افزایش کیفیت فرآورده های پالایشگاه تبریز یکی از اولویت های اصلی این شرکت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز