روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۵/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 316
  • 1,308,002
ماشین‌سازی عقب بازی می‌کرد کارت قرمز میربزرگی ارزشمند بود

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم می‌گوید تیمش گل زودهنگام ماشین‌سازی به تیمش باعث شد تا بازیکنانش نتوانند نمایش خوبی داشته باشند.
به گزارش ایسنا، مهدی تارتار سرمربی تیم پارس‌جنوبی جم در نشست خبری بعد از شکست مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی خوبی بود اما گل مبتدیانه‌ای در ابتدای بازی دریافت کردیم. به بازیکنانم گفته بودم که تیم ماشین‌سازی در عمق خطرناک‌تر از عرض است اما گل زودهنگام کار تیمی ما را خراب کرد. در نیمه دوم هم هرچه از زمان بازی گذشت حریف خوب دفاع کرد و توانست از داشته‌هایش محافظت کند. مسئولیت این باخت را به عهده می‌گیرم و تمام این باخت‌ها برعهده مربی است. تیمی که کمتر اشتباه کند برنده است. امروز هم ماشین‌سازی به خصوص در خط دفاعی کم اشتباه بود.
او افزود: دراین گونه بازی‌ها که تیم حریف فقط عقب بازی می‌کند، فرصت‌های کمی بدست می‌آید. اگر می‌توانستیم از موقعیت‌های نصفه و نیمه امروز استفاده کنیم برنده بودیم اما حریف جانانه دفاع کرد.
سرمربی پارس جنوبی در مورد اخراج میربزرگی گفت: همیشه به بازیکنانم می‌گویم که وقتی کارت قرمز می‌گیرید باید ارزشمند باشد. به نظرم کار این بازیکن ارزشمند بود و خطا کرد تا جلوی فرصت ۱۰۰ درصد حریف را بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز