روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 480
  • 1,139
  • 1,383,787
مانیان: امیدوارم قراردادهای هندبال در شأن بازیکنان باشد

بازیکن تیم هندبال سپاهان گفت: امیدوارم امسال قراردادهایمان افزایش پیدا کند و در شأن بازیکنان هندبال باشد.
علی مانیان در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص تیم هندبال سپاهان، اظهار کرد: فعلاً صحبتی با ما نشده است، اما امسال سپاهان به دنبال این است که جایگاه سومی خود را ارتقا دهد و تیم برای قهرمانی بسته شود.
وی با اشاره به اردوی تیم ملی در اردبیل افزود: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و آخر ماه نیز اردوی دوم در تهران برگزار خواهد شد تا با آمادگی خوبی در تورنمنت کره جنوبی شرکت کنیم. در این تورنمنت تیم‌هایی از آلمان، کره جنوبی و یک تیم از آفریقا حضور خواهد داشت و مطمئناً تورنمنت خوبی خواهد شد.
مانیان در خصوص قراردادهای بازیکنان هندبال گفت: سال گذشته سال خوبی برای ما در سپاهان بود. درست است که قراردادهای زیادی نبستیم، اما به موقع پول‌هایمان را پرداخت کردند. دراین چندساله هیچ گاه این گونه پرداختی نداشتیم و تمام این‌ها را مدیون طاهری هستیم.
وی ادامه داد: سال گذشته جایگاه سومی را کسب کردیم و امیدوارم امسال قراردادهایمان افزایش پیدا کند و در شان بازیکنان هندبال باشد. البته رقم پایین قرارداد بازیکنان هندبال، تنها در سپاهان نیست و در تمام تیم‌ها اینگونه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز