روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 184
  • 1,596
  • 1,022,229
ما با طرح و برنامه مقابل استقلال ظاهر شدیم

مهدی تارتار که بار دیگر مقابل آبی پوشان پایتخت پیروز شد در این خصوص گفت: مثل خود استقلالی‌ها که خوب پرس را بلدند تیم مهمان را پرس کردیم و به گل رسیدیم و سه امتیاز را گرفتیم.
مهدی تارتار سرمربی موفق پارس جنوبی جم بار دیگر تاریخ را برای این تیم مانند فصل قبل تکرار کرد و استقلال را مانند لیگ فصل قبل در دور رفت در جم شکست داد و اولین شکست آبی‌پوشان در لیگ این فصل را رقم زد.
به نظر متخصص بردن استقلال در جم هستید. چه رمز و رازی در تکرار موفقیت فصل قبل در لیگ جدید وجود دارد؟
ما با طرح و برنامه مقابل استقلال ظاهر شدیم و استقلالی را شکست دادیم که ۱۱ هفته نباخته بود. در واقع مثل خود استقلالی‌ها که خوب پرس را بلدند تیم مهمان را پرس کردیم و به گل رسیدیم و سه امتیاز را گرفتیم.
چرا در نیمه دوم بازی حملات‌تان کمتر شد؟
دلیل این مسئله نتیجه یک بر صفر به سود تیم ما بود و اگر ما گل دوم را زده بودیم پراسترس بازی را دنبال نمی‌کردیم. به هر حال نتیجه یک بر صفر خیلی مواقع به نتیجه معکوس ۲ بر یک تبدیل می‌شود و تیم برنده به جای برد، بازی را واگذار می‌کند به همین دلیل تیم مهمان امیدوار بود و در نیمه دوم حملاتی را روی دروازه ما تدارک دید هر چند که ما در همان نیمه هم فرصت‌هایی نظیر ضربه سیف‌اللهی و یکی، دو فرصت دیگر را هم داشتیم که می‌توانستیم آن‌ها را به گل تبدیل کنیم، ولی به هر شکل بازی با همان نتیجه یک بر صفر تمام شد و خوشحالم که ما مانند فصل قبل تیم استقلال را در بازی رفت در جم شکست دادیم.
اما فصل قبل هم گروهی از استقلالی‌ها می‌گفتند اگر شفر زودتر به استقلال می‌آمد و به جای منصوریان، شفر سرمربی استقلال بود تیم جم قادر به پیروزی در بازی رفت نمی‌شد؟
حکایت فصل قبل که فرق می‌کند، چون همان‌طور که گفتید شفر در بازی رفت نبود و مربی دیگری روی نیمکت استقلال بود، اما من باید بگویم حمایت هواداران تیم ما در جم از تیم‌شان واقعاً بی‌نظیر بود و شاید فقط ۱۰ درصد از ورزشگاه طرفدار استقلال بودند. هواداران ما بی‌نظیرند؛ طرفدارانی که واقعاً جو سنگینی را برای تیم مهمان درست کرده بودند و من از همه آن‌ها نهایت تشکر و سپاسگزاری را دارم.
زرگر قضاوت خوبی داشت؟
درست است که حتی مواقعی که یک بر صفر جلو بودیم داور بازی صحنه‌های پنجاه به پنجاه را به سود استقلال سوت می‌زد، اما من به سلامت زرگر هیچ شکی ندارم و ایشان را جزو داوران خوب فوتبال خودمان می‌دانم.
نگفتید چرا استقلال را راحت شکست می‌دهید؟
تارتار:من هیچ کری‌ای برای تیمی نمی‌خوانم. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. در فوتبال صحنه‌های زیادی رخ می‌دهد که اگر یکی، دو صحنه به ضرر تیم شما اتفاق بیفتد ممکن است نتیجه عوض شود. شکست استقلال رمز و راز خاصی نداشت!
روی گل بازی‌تان مقابل استقلال هم حرف و حدیث زیاد بود؛ گل را باید به نام آرمین سهرابیان نوشت یا احمد صالحی؟!
مهدی تارتار:مهاجم ما قصد داشت توپ را از دفاع حریف بدزد و در این کار هم موفق شد، اما در ادامه و با دفع توپ سهرابیان توپ چرخید. من فکر می‌کنم مهاجم ما تأثیرگذار بود، اما توپ آخر را مدافع استقلال زد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز