روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 693
  • 721
  • 1,335,615
ما سمن ها را نه تهدید که به عنوان فرصت می دانیم

فرماندار تبریز در جریان برگزاری پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد این شهرستان گفت : ما به تبع رویکردهای دولت از شکل گیری و توسعه سازمان های مردم نهاد حمایت می کنیم .
رحیم شهرتی فردر حاشیه این انتخابات، اهمیت و نقش سازمان های مردم نهاد در مشارکت سیاسی و اجتماعی را مورد تاکید قرار داد و افزود : ما این سازمان ها را نه تهدید که به عنوان فرصت و در کنار خود می بینیم و به شدت به ایده ها ، پیشنهادها و راهکارهای اصلاحی آن ها برای پیشرفت امور و توسعه نیازمندیم .
وی خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه رویکردهای دولت بیشتر مبتی بر کوچک کردن بدنه دولت و واگذاری امور به بخش خصوصی است لذا سمن ها در این ارتباط می توانند بهترین نقش را ایفا کنند و زمینه مشارکت مردم و جوانان را فراهم اورند.
شهرتی فر به نمایندگاه سازمان های مردم نهاد اطمینان داد که فرمانداری تبریز در خدمت سمن ها ست و برای تقویت و توانمند سازی آن ها از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد کرد.
وی با اشاره به قدمت تبریز در زمینه فعالیت های اجتماعی و امور خیریه یادآور شد: تبریز در زمره ی شهرهای دارای قدمت در زمینه سازمان های مردم نهاد و خیرخواهانه است و هم اکنون ۸۴ موسسه شناسنامه دار در این شهرستان فعالیت می کنند.
فرماندار تبریز با بیان این مطلب که میزان فعالیت و کیفیت خروجی سمن ها معیار و شاخص اصلی برای ارزیابی آن هاست بر کاربردی کردن فعالیتهای سازمان های مردم نهاد در زمینه های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز