روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 739
  • 761
  • 1,333,440
ما همیشه برای خدمت به مردم آماده ایم

اسماعیل جبارزاده در خصوص ماندن در پست استانداری آذربایجان شرقی در دولت دوازدهم گفت : برای خدمت به مردم له له می زنیم.
وی در حاشیه مراسم آغاز تجهیز موزه مطبوعات آذربایجان در خانه تاریخی حریری در گفت و گو با خبرنگار ان افزود: ما همواره برای خدمت به مردم آماده ایم و در خصوص ماندن یا رفتنم از استانداری آذربایجان شرقی فقط این را بگویم که ما برای خدمت به مردم له له می زنیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگارکه آیا «نقد» از عملکرد مدیران رسانه ها را قبول دارید یا خیر؟ گفت: هر نقد رسانه ها کمکی خطیر و شایان توجه به مدیران استان است.هر رسانه ایی که نقدی را مطرح می کند، به مدیران این فرصت را می دهد که از ایرادات خود مطلع و آنها را رفع نمایند.
جبارزاده اضافه کرد: آنچه که بنده معتقدم رسانه ها به آن باید توجه کنند دروازه بانی اخبار و موضوعات مربوط به استان است. برخی از رویدادها به دروغ در حالی دربرخی از رسانه ها مطرح می شود که صحت و سقم شان تایید نشده اند و انتشار آنها ضربات نامناسبی به رشد و پیشرفت در استان می زند.
وی ادامه داد: در مسیر توسعه آذربایجان شرقی رسانه ها نقش خطیری داشته و دارند. اگر امروز می بینیم که استان آذربایجان شرقی برای چندمین سال پیاپی عنوان استان امن، را کسب می کند نشان از این است که همگرایی و همنوایی مناسبی بین مردم و مسئولان و رسانه ها وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز