روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 642
  • 700
  • 1,332,582
متأسفانه مردم از قانون فرار می کنند

رضا کیانیان با حضور در جمع هنرمندان پویش «از خودمان شروع کنیم» که با هدف ارتقای فرهنگ ترافیک، نمایش های خیابانی برگزار می کنند، به این پویش پیوست.
رضا کیانیان ضمن حمایت از این فعالیت فرهنگی در کنار هنرمندان پویش «از خودمان شروع کنیم» به ایفای نقش پرداخت. کیانیان با بیان اینکه به کارگیری هنر همواره یک امر جدید و تازه است، درباره نحوه عملکرد پویش «از خودمان شروع کنیم» و استفاده از ابزار هنر برای اصلاح رفتارهای ترافیکی شهروندان گفت: به نظرم باید از روز اول این کار را می کردیم. هنر مفتوح القلوب است و می تواند به راحتی دروازه دل مردم را باز کند و وارد دلشان شود و این شعارها را به دل مردم بنشاند و مردم هم با جان و دل آنها را بپذیرند.
وی ادامه داد: ما عادت کرده ایم دستور بدهیم که رعایت کنید اما وقتی با این شعار می آییم که «از خودمان شروع کنیم» در واقع می گوییم دولت و کسانی که تا به حال دستور می دادند، آنها باید در جبهه ما بیایند و با ما شروع کنند؛ یعنی همه با هم شروع کنیم و این در واقع نکته مثبت این پویش است.
کیانیان همچنین به مساله قانون گریزی برخی شهروندان اشاره کرد و گفت: اکثر مردم قانون را رعایت نمی کنند به دلیل اینکه فکر می کنند قانون ضد آنها است. بنابراین نیاز است شهروندان حلاوت این را بچشند که قانون به نفع آنهاست نه ضدشان تا بتوانند قوانین را رعایت کنند. متاسفانه مردم از قانون فرار می کنند و این نیاز به فرهنگسازی درست دارد تا این نگرش اشتباه از بین برود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز