روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,218
  • 1,696
  • 1,392,079
مترو نماد پیشرفت‌های علمی و قابلیت‌های عملی متخصصان شهر است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی گفت: پروژه مترو نماد پیشرفت‌های علمی و قابلیت‌های عملی متخصصان شهرمان است و با کیفیت و سرعت قابل توجهی از سوی شهرداری تبریز هدایت می شود.
محسن لطیفی در بازدیدی که به همراه شهردار تبریز از ایستگاه های مترو در مرکز شهر داشت، خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمن هر روز در جهت کمرنگ‌ساختن تلاش خدمتگزاران گام بر می‌دارد، تلاش کارگران، پیمان‌کران و متخصصان مترو در عمق زمین، باید در جامعه اطلاع‌رسانی شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان، یادآور شد: حضور گسترده صنایع فلزی و معدنی استان در اجرای پروژه، نشان‌دهنده ظرفیت‌های ارزشمند این پروژه در حوزه اقتصاد مقاومتی است.
لطیفی با اشاره به این‌که فناوری مترو یک بحث تجربه‌نشده و جدید در شهر تبریز است، گفت: بخش‌های رسانه‌ای باید آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی‌های لازم را برای استفاده صحیح و منظبط از این موهبت شهری، به کار گیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز