روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,133
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,345
متهم سرقت تلفن همراه که مدعی «نویسندگی» است

مرد جوانی که متهم به سرقت تلفن همراه است پس از بازداشت منکر سرقت شد و گفت: من نویسنده هستم.

حدود ساعت ۱۲:۳۰ روز گذشته مرد جوانی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و اظهار داشت: تلفن همراهش توسط سارقانی دزدیده شده و از پلیس برای بازداشت سارقان کمک خواست.

دقایقی بعد تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر به محل اعلام خبر در پارکی نزدیک جاده مخصوص کرج حاضر شدند و مرد جوان در ادامه اظهاراتش به ماموران گفت: روی صندلی پارک نشسته بودم که پسر جوانی با ظاهری آشفته به سمت من آمد و خواست تلفن همراهم را برای تماس به وی بدهم؛ این پسر جوان مدعی بود تلفن همراه خودش شارژ ندارد و در پارک منتظر کسی است، اما من با مشاهده سر و وضع وی درخواستش را نپذیرفتم که ناگهان او تلفن همراهم را از دستم قاپید و به سمت پرایدی که در کنار پارک، پارک شده بود و راننده داشت دوید و سوار ماشین شد و گریخت.

پس از ثبت شکایت مرد جوان، تیمی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر برای دستگیری سارقان وارد عمل شدند و ساعت ۱۶ روز گذشته تیم گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود به سه نفر مشکوک شدند و آنها را بازداشت کردند.

پس از بازداشت سه مرد جوان، شاکی این پرونده دو نفر از آنها را شناسایی و آنها را سارق تلفن همراه خود معرفی کرد.

متهمان این پرونده پیش از ظهر امروز به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران معرفی شدند، اما در اظهاراتشان منکر سرقت تلفن همراه از شاکی پرونده شدند؛ یکی از متهمان این پرونده در اظهاراتش به علی وسیله‌ ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنج این دادسرا گفت: من نویسنده هستم و روز گذشته قصد داشتم به محل کارم بروم که توسط پلیس در کنار پارک دستگیر شدم و  به هیچ وجه شاکی پرونده را نمی‌شناسم و از این سرقت خبری ندارم.

یکی دیگر از متهمان این پرونده که ۲۰ سال سن دارد اواخر شهریور ماه سال جاری به اتهام زورگیری از مرد میانسالی بازداشت شده و پرونده وی در همین شعبه بازپرسی در حال رسیدگی بود اما این پسر جوان نیز منکر سرقت تلفن همراه شاکی پرونده بود.

آخرین متهم این پرونده که سابقه کیفری دارد منکر سرقت شد و سرانجام ۲ متهم پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفتند و متهم دیگر که مدعی نویسندگی بود به دلیل اینکه از سوی شاکی مورد شناسایی قرار نگرفت به دستور بازپرس پرونده ‌‌آزاد شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز