روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 154
  • 700
  • 1,332,094
«متولد۶۵» اوایل آبان اکران می‌شود

فیلم ســینمایی «متولد۶۵» به کارگردانی مجید توکلــی اوایل ماه آبان و بعد از فیلم فروشــنده اکران می شود. «متولــد۶۵» اولیــن تجربــه کارگردانی مجید توکلی که در جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت ســیمرغ بهتریــن فیلــم و بهتریــن کارگردانی در بخــش نگاه نو شــد، بعد از فیلم ســینمایی فروشــنده در گــروه آزاد اکــران عمومــی می شود. ایــن فیلــم بــه تهیــه کنندگــی محمدمهدی عســگرپور و محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که در جشنواره فیلم فجر با استقبال بسیار خوبی از طرف مردم و منتقدین مواجه شد و در جشن انجمن منتقدان سینمایی ،نامزد دریافت تندیس استعداد درخشان شد. «متولــد۶۵» قصــه عاشــقانه و جوانانــه دهــه شــصتی ها را روایت می کند و افشار و خاطره در یک روز تصمیم به انجام کارهای عجیب و غریب می کنند. در این فیلم پدرام شــریفی، هنگامه حمیدزاده، مریم سعادت، احســان امانی، علیرضا استادی و با حضور افتخاری آنــا نعمتی مقابل دوربین مسعود سلامی رفتهاند. در خالصــه داســتان »متولــد۶۵ »آمــاده اســت:“وقتی یه بازی راه مینــدازی، تا تهش باید بری، حالا راستشو بگو، متولد چندی؟“ پخــش داخلی فیلم بر عهده موسســه فیلمیران و پخــش بین الملل فیلم بــر عهده الهه نوبخت اســت و قرار اســت این فیلــم در اولین تجربه حضور جهانی خود،ماه اکتبر در فسـ تیوا ل �ci neiran تورنتو به نمایش دربیاید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز