روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 38
  • 749
  • 1,336,523
مجتبی جباری در استقلال ماندنی شد

کادر فنی تیم فوتبال استقلال پس از بررسی‌های لازم و بررسی عملکرد یک مدافع در هفته اول لیگ برتر، هافبک باتجربه خود را در این تیم نگه داشت و یک بازیکن را کنار گذاشت.
درحالی که با شروع لیگ برتر حضور یک بازیکن اضافه در فهرست استقلال مشکلاتی را برای کادر فنی این تیم ایجاد کرده بود، در نهایت مسئولان فنی آبی پوشان تصمیم به کنار گذاشتن هرایر مگویان گرفتند.
بازی خوب عظیم گوگ در دیدار آبی پوشان مقابل صنعت نفت آبادان در هفته اول علیرضا منصوریان را به این اطمینان رساند که تیمش دارای یک مدافع جوان و آینده دار دیگر شده و بعد از انجام آن بازی خوب مصمم شد تا با حفظ عظیم گوگ، نام هرایر مگویان را از لیست خارج نمایند.
به این ترتیب مجتبی جباری در تیم فوتبال استقلال ماند و هرایر مگویان در فهرست مازاد قرار گرفت. البته قرارداد مگویان به گونه ای است که جدا شدن او از جمع آبی پوشان بار مالی زیادی برای استقلال خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز