روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 130
  • 639
  • 1,435,166
مجتمع مس هشترود ، شرق و غرب استان را به هم متصل می‌کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پروژه مجتمع مس قاضی کندی هشترود می‌تواند شرق استان را به چرخه صنعت غرب استان متصل کند.
علی جهانگیری در بازدید از مجتمع مس قاضی کندی هشترود خاطرنشان کرد: این مجتمع تولیدی از بزرگترین تولیدی ها در سطح استان بوده و هشترود را به یکی از قطب های صنعت تبدیل خواهد کرد.
وی افزود:با راه اندازی این مجتمع تولیدی که سالانه بیش از ۲۰۰۰ تن کنسانتره ۲۵ درصدی مس خواهد داشت برای ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود.
وی با بیان اینکه مشکل آب مجتمع مس هشترود تا ۱۰ روز دیگر برطرف می‌شود، اضافه کرد: تا به الان برای تجهیز، ساخت کارگاه، خرید زمین، جاده کشی و چندین مورد دیگر بیش از ۳۸۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز