روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مجرد: خسته‌ام، اما برای موفقیت والیبال از جان مایه می‌گذارم

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال امید ایران گفت: با توجه به شرایط بسیار خسته‌ام، اما برای موفقیت والیبال از جان مایه می‌گذارم.
علی اصغر مجرد، در گفت‌وگو با خبرنگاران ، درمورد شرایط تیم ملی والیبال امید در آستانه حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: تمرینات بسیار خوب و فشرده‌ای در تهران داشتیم و آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هستیم. به خوبی می‌دانیم که چه کار سختی داریم و رقابت‌ها چه سطح بالایی دارد.
وی ادامه داد: به هر حال تمام تیم‌ها با بازیکنان بزرگسال خود می‌آیند؛ ما هم اول برای کسب تجربه و سپس برای کسب سکو راهی مسابقات می‌شویم. از ناحیه آشیل و مچ پا کمی دچار مصدومیت هستم، اما با این حال در خدمت تیم ملی هستم و برای موفقیت والیبال ایران از جان مایه می‌گذارم.بسیار خسته هستم؛ بعد از لیگ به مسابقات کشورهای اسلامی رفتم و سپس به مسابقات جهانی جوانان رفتم، اما توجهی به این موضوعات نمی‌کنم و می‌جنگم که پرچم ایران بالا باشد.
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال امید ایران گفت: من پیش از این در مسابقات امیدهای آسیا هم با سیچلو کار کردم. به نظرم سیچلو مربی خیلی خوبی است و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز