روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 90
  • 749
  • 1,336,575
مجلس می‌تواند به ربیعی اعتماد کند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم اظهار داشت: مجلس باز هم می تواند به ربیعی اعتماد کند.
غلامعلی جعفرزاده در گفتگو با خبرنگاران، خصوصیات و ویژگی های رفتاری وزیر فعلی کار، تعاون و رفاه اجتماعی را به عنوان امتیازات وی در جلب رای اعتماد مجلس برشمرد.
وی گفت: آقای ربیعی به لحاظ ویژگی های شخصیتی و برخی خصوصیات همچون ایجاد حس همانندی در جامعه کارگری، می تواند از مجلس رای اعتماد بگیرد.
نماینده مردم رشت در مجلس دهم ادامه داد: ایشان از جامعه کارگری به وزارت رسیده و این یک امتیاز است.
جعفرزاده در عین حال به برخی کاستی های موجود در این وزارتخانه نیز پرداخت و گفت: من منکر برخی نقایص ایشان نظیر ضعف در برطرف کردن مشکلات روابط کارگری و کارفرمایی نیستم. همچنین ایشان در موضوع معیشت کارگران در خصوص هدفمندی یارانه ها موفق عمل نکرده است.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: اگر چه قبول داریم آن چه برجای مانده و به دولت یازدهم و در نتیجه به وزارتخانه تحت امر آقای ربیعی رسیده، میراث گذشتگان بوده ولی ایشان هنوز موفق به ساماندهی کامل شرایط و وضعیت موجود نشده اند.
نماینده مردم رشت در مجلس در عین حال، ثبات مدیریتی در مجموعه ای بزرگ با زیرمجموعه های پیچیده و حیاتی را از نقاط قوت کارنامه ربیعی برشمرد.
وی گفت: در شرایط اقتصادی حال حاضر کشورمان، مدیریت باثبات در مجموعه ای خدماتی ، امتیازی بزرگ محسوب می شود و می تواند در قالب نقاط قوت مدیر، لحاظ شود.
جعفرزاده افزود: نُرم رضایتمندی در سازمان های خدمات دهنده با دیگر سازمان ها متفاوت است. نُرم جهانی در سازمانهای خدماتی ۴۵ است؛ یعنی اگر ۴۵ درصد رضایت داشته باشند، بدین معناست که آن سازمان خوب عمل کرده است. در این شرایط می توان گفت عملکرد ربیعی را مثبت ارزیابی کرد.
ارزیابی جعفرزاده حاکی از آن است که ربیعی بار دیگر موفق به جلب اعتماد مجلس خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز