روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 156
  • 969
  • 1,384,432
مجوز بازی تیم والیبال شهرداری ارومیه در لیگ گرفته شد

کارت بازی بازیکنان تیم والیبال شهرداری ارومیه به دلیل بدهی این باشگاه توسط فدراسیون گرفته شد. تیم شهرداری ارومیه که در ابتدای فصل لیگ برتر والیبال با بحران مالی و بدهکاران خود روبه رو بود این بار به دلیل عمل نکردن به تعهداتش نسبت به فدراسیون جریمه شد.فدراسیون والیبال به دلیل بدهی های این باشگاه به فدراسیون کارت بازی بازیکنان این تیم را دریافت کرد و به این ترتیب تا پرداخت بدهی این تیم اجازه حضور در لیگ را ندارد.شهرداری ارومیه در هفته نهم لیگ برتر والیبال با تیم صالحین ورامین رو به رو است و اگر شرایط به این ترتیب ادامه داشته باشد نمی تواند در این بازی حاضر باشد.
احدی یوسفی درباره علت این موضوع گفت: براساس موافقت انجام شده قرار بود بابت بدهی هایمان ضمانت نامه بانکی بدهیم اما به دلیل مشکلات بانکی هنوز این اتفاق عملی نشده است.
او درباره اینکه آیا مشکلات تیم تا بازی این تیم امروز با تیم صالحین ورامین حل می شود یا خبر گفت: ما بسیار امیدواریم که تا آن زمان موضوع حل شود و ما اجازه بازی داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز