روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 291
  • 702
  • 1,334,492
محاکمه باند سرقت ازخانه‌های اعیانی با ۱۱۹ شاکی

۵ سارق سابقه دار که به خانه‌های ثروتمندان دستبرد می‌زدند و اشیای قیمتی را به سرقت می‌بردند چند روز پیش با حضور ۱۱۹ شاکی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.
بدنبال سرقت‌های سریالی که از ۲ سال پیش در تهران شروع شده بود سارقان جوانی به نام‌های «کامران، حبیب و کیومرث» درجریان آخرین سرقت‌شان، ازسوی مأموران گشت ویژه دستگیرشدند و به‌دنبال اعتراف‌هایشان ۹نفر دیگراز همدستانشان هم به دام افتادند.
هر ۱۲ عضو باند که ۵ نفر از آنها از زندان به دادگاه منتقل شده بودند در شعبه هشتم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی حشمت‌الله توکلی مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند.
در آغاز جلسه بانو فاطمه ابراهیمی نماینده دادستان کیفرخواست ۱۲ متهم را خواند که برای ۳ نفر از متهمان تقاضای اجرای حد قطع دست شد.سپس متهم ردیف اول کامران پای میز محاکمه ایستاد که در دفاع از خود گفت: من تنها ۱۰ فقره از سرقت‌ها را قبول دارم و این درحالی بود که وی در بیش از یکصد سرقت حضور داشت. سپس دیگر متهمان پای میز محاکمه ایستادند و به دفاع از خود پرداختند.
پس از پایان جلسه، قضات وارد شور شدند که با توجه به مدارک و اسناد موجود در پرونده بزودی حکم تبهکاران صادر خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز