روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 365
  • 948
  • 1,355,703
محاکمه عامل قتل در رستوران

مرد جوانی که در جریان مشاجره، شوهر خواهرش را با چاقو کشته بود صبح چند روز پیش پس از ۳۰ ماه بازداشت از زندان به شعبه هشتم دادگاه انتقال یافت و از سوی قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی مستشار- محاکمه شد.براساس محتویات پرونده این جنایت روز بیست و سوم شهریور سال ۱۳۹۳در یکی از رستوران‌های جاده فشم رخ داد و مردی به نام «حمید» -۴۰ ساله- که مأمور خرید رستوران بود با ضربه چاقوی برادر زنش به قتل رسید. متهم به قتل نیز توسط پلیس دستگیر شد.
در آغاز جلسه دادگاه – مریم محمدی- نماینده دادستان ضمن بیان کیفرخواست گفت: متهم به قتل «مهدی» ۳۵ ساله که به اتهام قتل عمد شوهرخواهـــــــــــــرش حمید دستگیر شده طی چند مرحله به ارتکاب جنایت اعتراف کرده است و از قضات محترم دادگاه شعبه هشتم دادگاه کیفری تقاضای مجازات متهم را دارم. سپس مادر مقتول در برابر قضات ایستاد و برای قاتل فرزندش درخواست قصاص کرد.
آنگاه مهدی، متهـــــم به قتل، در دفاع از خود گفت: من و شوهرخواهرم حمید رابطه خوبی با هم داشتیم و هر دو در رستوران کار می‌کردیم اما نمی‌دانم چرا آن روز با هم جر و بحثمان شد و من در حالی که بسیار عصبانی شده بودم به آشپزخانه رفتم و یک کارد گوشت‌بری برداشتم و ضربه‌ای به پشت ساق پایش زدم. بلافاصله او را به بیمارستان بردیم اما او قبل از رسیدن به بیمارستان جان داد اما به هیچ عنوان قصد کشتن او را نداشتم و بشدت پشیمانم!
در پایان جلسه محاکمه قضات دادگاه وارد شور شدند و بزودی حکم خود را درباره متهم صادر خواهند کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز