روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 1,037
  • 882
  • 994,950
محرومیت زدایی اولویت اصلی شهرداری

شهردار منطقه یک تبریز گفت: محرومیت زدایی اولویت اصلی شهرداری منطقه یک تبریز است.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان در مراسم بهره برداری از ۶ پروژه عمرانی، خدماتی و ورزشی در منطقه یک تبریز گفت: برای این پروژه ها که همگی در مناطق محروم تبریز افتتاح شدند بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با تاکید بر اینکه محرومیت زدایی شعار اصلی شهرداری منطقه یک تبریز است گفت: پروژه پله گذاری در مناطق کم برخوردار به طول ۳ کیلومتر و با هزینه ۴۰۰ میلیون تومانی انجام شد.

قربانیان افزود: لوله گذاری آب خام در سطح منطقه جهت تکمیل شبکه آب نیز از دیگر پروژه ها است که به طول ۸ کیلومتر و با هزینه ۵۰۰ میلیون تومانی به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه یک تبریز از کلنگ زنی پارک محله ای خیابان هفت تیر نیز خبر داد و گغت: مبلغ هزینه این پروژه نیز یک میلیارد تومان است که این پارک در متراژ ۶۰۰ متر مربعی احداث می شود.

وی ادامه داد: این پروژه ها در جهت ارتقای وضعیت مناطق کم برخوردار و در راستای اهداف شهرداری تبریز به بهره برداری رسید.

قربانیان ادامه داد: ساختمان آتش نشانی واقع در گلکار که هزینه تملک آن ۳۰ میلیارد ریال و هزینه اجرایی ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و احداث زمین ورزشی چمن در آخر احمدآباد، پیاده روسازی بلوار ایده لو (فاز یک) و احداث دیوار سنگی آخر کوی شهدا از دیگر پروژه های افتتاح شده منطقه یک تبریز است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز