روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 323
  • 1,575
  • 1,392,759
محرومیت ۶ وزنه‌بردار ۲۰۱۲ تایید رسمی شد

IOC محرومیت ۶ وزنه‌بردار بازی‌های المپیک لندن را به صورت رسمی تایید کرد که در بین آنها نام ایلیا ایلین نیز به چشم می‌خورد.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از“ورزش سه”، کمیته بین‌المللی المپیک تایید کرد این ۶ وزنه‌بردار از مدال‌های المپیک خود محروم می شوند. چهار وزنه بردار از این شش نفر در وزن ۹۴ کیلوگرم بودند. بنابراین فردی که در این وزن نهم شده بود، مدال برتر این مسابقات را دریافت خواهد کرد.
اسامی تمامی این وزنه‌برداران پیش از این از سوی IWF اعلام شده بود که IOC روز گذشته این محرومیت‌ها را به صورت رسمی تایید کرد.
اکساندر ایوانف، آتولی سریکو، توماس زیلینسکی، اندره دمانف، الماس اوتستف و ایلیا ایلین، ۶ وزنه بردار محروم هستند. با محروم شدن ایلیا ایلین، سعید محمدپور از ایران که پنجم شده بود، مدال طلا دریافت می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز