روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
محمدی: زیاد برای خودم ناراحت نیستم

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: ممکن است در فوتبال حرفه‌ای چنین مصدومیتی برای هر کسی پیش بیاید. من زیاد برای خودم ناراحت نیستم و بیشتر نگران شرایط تیم هستم.
هادی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز در مورد شرایطش پس از مصدومیت در بازی تدارکاتی با تیم ملی امید اظهار کرد: متأسفانه در بازی با تیم ملی امید زانویم پیچ خورد و دچار مصدومیت شدم. در حال حاضر شرایط خوبی ندارم و ام آر آی که گرفتیم، گفتند رباط صلیبی پاره کرده‌ام.
وی در مورد زمان عمل زانوی خود نیز گفت: فعلاً هیچ‌ چیز مشخص نیست و باید وَرَم زانویم برطرف شود تا زمان عمل نیز مشخص شود. در این مدت باید وزنه بزنم، فیزیوتراپی کنم تا بتوانم زانویم را تقویت کنم.
محمدی در مورد مدت مصدومیت خود گفت: بازی های نیم فصل اول را از دست دادم اما احتمالاً از نیم‌فصل دوم می‌توانم به بازی‌ها برگردم.مدافع تراکتورسازی در مورد نگرانیهای خود نیز خاطرنشان کرد: ممکن است در فوتبال حرفه‌ای چنین اتفاقاتی برای هرکسی پیش بیاید. من زیاد برای خودم ناراحت نیستم و بیشتر نگران شرایط تیم هستم که در این شرایطی که نتوانستند بازیکن بگیرند و امیدشان به ما بود، این اتفاق رخ داد.وی در مورد بازیکنان جایگزین خود در خط دفاعی تراکتورسازی نیز افزود: عارف آغاسی از مدافعان تیم ملی امید و محمدرضا مهدی زاده جزو مدافعان خوب ما هستند. محمد نادری هم می‌تواند در این پست بازی کند. ان‌شاءالله سینا عشوری هم به شرایط ایده آل می‌رسد.
محمدی در پایان گفت: مشکلی پیش نمی‌آید. فقط هواداران از تیم حمایت کنند و تیم را تنها نگذارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز