روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 441
  • 1,139
  • 1,383,748
محمودی: واکنش تراکتورسازی به ادعای سعید آقایی واکنش تراکتورسازی به ادعای سعید آقایی

سعید آقایی مدافع فصل گذشته تراکتورسازی در پایان دیدار ایران و ازبکستان اعلام کرد از همه باشگاه ها پیشنهاد دریافت کرده اما تراکتوری ها هیچ‌صحبتی با او نکردند. این صحبت با واکنش کاظم محمودی سرپرست تراکتورسازی مواجه شد.
محمودی در این خصوص گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد چراکه بنده پس از اینکه سرپرست تراکتورسازی شدم ابتدا با آقای کیانی به عنوان کاپیتان تیم صحبت کردم و سپس شخصاً با سعید آقایی تماس گرفتم و قرار شد او بعد از اردوی تیم ملی به باشگاه گسترش فولاد برود تا مشکل چک خود را حل کند.
وی افزود: ما با اینکه می‌دانستیم آقایی قراردادی با گسترش فولاد ندارد ولی با ارسال نامه‌ای برای رفع مشکلش اقدام کردیم تا او را برای فصل آینده حفظ کنیم. باشگاه خواستار ادامه حضور آقایی است و من فکر می‌کنم او حتماً پیشنهادی از سایر تیم‌ها دریافت کرده و با این مصاحبه‌ها می‌خواهد پیش‌دستی کند!

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز