روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 468
  • 773
  • 1,386,701
محمودی: گل‌محمدی حق دارد که از دست شفیعی ناراحت و عصبانی باشد

کاظم محمودی درباره آخرین وضعیت تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: از هفته گذشته تمرینات خوب و منظمی را برگزار کردیم و باشگاه نیز خواسته‌های گل‌محمدی را اجرا کرده است. با تمام توان تمرینات‌مان را ادامه می‌دهیم و امیدوارم سال خوبی در انتظارمان باشد.
وی با اشاره به درخواست گل‌محمدی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی برای متوقف کردن مذاکرات‌شان با خالد شفیعی، خاطرنشان کرد: گل‌محمدی از دست شفیعی ناراحت است. باشگاه تراکتورسازی باشگاه کوچکی نیست که وابسته به یکی دو نفر باشد. با رفتن یکی دو بازیکن تراکتورسازی هیچ‌گاه تضعیف نخواهد شد و به امید خدا با حمایت هواداران، سال آینده هم نتایج بسیار خوبی خواهیم گرفت.
سرپرست تیم تراکتورسازی ادامه داد: ما خیلی دوست داشتیم که شفیعی بیاید و با ما قرارداد ببندد. تا لحظه آخر هم منتظر او ماندیم. حتی توافقات لازم را هم انجام داده و همه شرط و شروط این بازیکن را پذیرفته بودیم، اما او به یک باره از دسترس خارج شد و جواب ما را نداد. گل‌محمدی هم حق دارد که از دست شفیعی عصبانی شود، چون او به نظم‌ و انضباط اهمیت زیادی می‌دهد.
محمودی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور شفیعی در تراکتورسازی منتفی شده است یا همچنان احتمال تمدید قرارداد این بازیکن وجود دارد، گفت: همان‌طور که گفتم تراکتورسازی باشگاه بزرگی است و متکی به شخص نیست. خالد شفیعی تا کنون به باشگاه ما تراکتورسازی نیامده، اما اگر بیاید هم ما ابتدا نظر گل‌محمدی را می‌پرسیم و سپس مذاکرات‌مان را با او ادامه می‌دهیم. در حال حاضر ما مذاکرات را برای تمدید قرارداد شفیعی متوقف کرده‌ایم.
وی از دو باشگاه ذوب‌آهن و پرسپولیس تشکر کرد و یادآور شد: دو باشگاه ذوب‌آهن و پرسپولیس در این مقطع حساس اعلام کردند که هیچ بازیکنی از تراکتورسازی نمی‌گیرند. این دو باشگاه با این کار بزرگی‌شان را نشان دادند که از آنها ممنونم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز