روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 105
  • 761
  • 1,434,502
محمود صادقی: استیضاح وزیر علوم جدی است

محمود صادقی ، با جدی خواندن استیضاح وزیر علوم، اظهار داشت: از هر سه طیف، نمایندگانی هستند که این استیضاح را دنبال می کنند.
عضو کمیسیون آموزش در پاسخ به بحث هایی در خصوص مدیریت دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یکی از محورهای استیضاح هم اینطور گفت: آقای صالحی عمران آدم توانمندی است، اگرچه مدت تصدی گری ایشان برای ارزیابی کافی نیست، اما در مجموع ایشان را آدم توانمندی می دانم.
صادقی افزود: برنامه هایی که داشتند، ایده های خلاقانه ای برای توسعه اهداف دانشگاه و تحقق هدف های ویژه ای که دانشگاه به خصوص در زمینه کارآفرینی برنامه های خلاقانه ای دارد، باید اجازه داد تا این برنامه ها را اجرا بکنند.
محمود صادقی خاطر نشان کرد: از شروع تا پایان یک اسیضاح فراز و نشیب دارد، اما آنچه مشخص است این است که عمده خواسته نمایندگان محلی است نه ملی!
وی گفت: بیشتر خواسته نمایندگان محلی و به انتصاب این و آن بر می گردد، یعنی فلان رئیس دانشگاه حوزه انتخابیه چرا این فرد بوده و دیگری منصوب نشده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این رویکرد مورد گلایه فراکسیون امید و هم بعضاً فشارهای که برخی اصولگرایان می آورند از این جنس است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز