روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
محور تاریخی گرجیلر به زودی جداره سازی می گردد

بازدید میدانی شهردار منطقه ۸ و مدیرعامل سازمان زیباسازی از محور تاریخی گرجیلر صورت پذیرفته و پیرامون ساماندهی و جداره سازی این محور تاریخی تبادل نظر گردیده و تصمیمات مقتضی اتخاذ شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۸ ، در این بازدید ، تیزپاز نیاری گفت : شهرداری منطقه ۸ تبریز به دلیل واقع شدن در بافت تاریخی شهر نیازمند تعاملات گسترده با سازمانها و نهادهای مختلف است که با جلسات مختلف برگزار شده این امر محقق شده است .
در این بازدید میدانی اقدامات مد نظر برای جداره سازی گرجیلر توسط شهردارمنطقه ۸ و مدیر عامل سازمان زیباسازی مطرح و مقرر گردید طرح جداره سازی گرجیلر با همکاری شهرداری منطقه ۸ و سازمان زیباسازی به زودی اجرائی شده و تا ۲۰۱۸ تکمیل گردند.
هم چنین حسینی با بیان این خبر گفت: با توجه به اهمیت کاشت گل در مناطق شهری و به منظور افزایش زیبایی بصری ومحیطی در سطح منطقه و ارتقای سلامت روانی شهروندان، عملیات کاشت بذر گل اختر در سطح منطقه در سه ماه نخست سال صورت گرفت.مگل اختر گیاهی دائمی و گلدار است که بین گل ها و گیاهان تقریبا بیشترین دوره گلدهی را دارد و تا آغاز فصل سرما ماندگار می ماند.
حسینی با اشاره به نیاز آبی کم گل اختر و تولید اکسیژن زیاد این گل عنوان کرد: برگ این گل اکسیژن زیادی تولید می کند و یکی از گل های زیبای طبیعت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز