روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مدافع تراکتور دیدار با پرسپولیس را هم از دست داد

مدافع مصدوم تیم تراکتورسازی مقابل پرسپولیس نیز نمی تواند به میدان برود.
عارف آقاسی مدافع جوان تراکتورسازان که یحیی گل محمدی حساب ویژه ای روی او باز کرده بود، از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده است. او که دیدار با استقلال خوزستان در هفته نخست لیگ برتر را از دست داد، به بازی با پرسپولیس هم نمی رسد تا تراکتور در خط دفاع با مشکل مواجه باشد. آقاسی شاید چند بازی بعدی تراکتورسازی را هم از دست بدهد.
این در حالی است که سینا عشوری بازیکنی که در بازی قبلی در خط دفاع به میدان رفت هم دچار آسیب دیدگی است و ممکن است دیدار با پرسپولیس را از دست بدهد که در این صورت احتمالا شاهد حضور محمد ایرانپوریان در مرکز خط دفاع تراکتور مقابل پرسپولیس خواهیم بود. با این حال کادر پزشکی تراکتور در تلاش است هرطور شده عشوری را به بازی روز پنجشنبه با پرسپولیس برساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز