روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 271
  • 702
  • 1,334,472
مدال طلایم را به خانواده شهید حججی تقدیم می‌کنم

تکواندوکار کشورمان که در وزن ۸۷ – کیلوگرم تکواندوی یونیورسیاد مدال طلا گرفت، گفت: مدالم را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم می‌کنم.
سعید رجبی موفق شد در ادامه مسابقات تکواندو دانشجویان جهان رقیبان خود را شکست داده و مدال طلای بازی‌ها را برگردن بیاویزد.
او بعد از افتخارآفرینی اظهار کرد: بعد از پیکارهای المپیک، این مسابقات، مهم‌ترین و با کیفیت‌ترین بازی‌ها است. میدان خطرناکی است که همه قهرمانان جهان در آن حضور می‌یابند. خیلی‌ها هم در این مسابقات می‌بازند. اما خدارا شکر توانستم به بهترین مدال بازی‌ها برسم. جا دارد که این‌جا از اساتیدم یعنی آقایان خلیفه، ایمان‌زاده و خضرایی تشکر کنم. همین‌طور از محمد حسین فلاحی، استادم قدردانی می‌کنم که برایم زحمات فراوانی کشیدند. تشکری هم از پدر و مادرم دارم که بیش‌تر از من در فشار بودند.
رجبی هم‌چنین عنوان کرد: این مدال را به خانواده شهید محسن حججی تقدیم می‌کنم که با خون این عزیزان شهید، ما در آسایش هستیم. به هرحال امیدوارم به پیشرفت ادامه داده و خوش‌رنگ‌ترین مدال المپیک بعدی را کسب کنم.مسابقات دانشجویان جهان در تایوان از تاریخ ۲۸ مرداد آغاز شد و تا تاریخ ۸ شهریور ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز