روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 371
  • 849
  • 1,360,283
مدیران اقتصادی استان به حوزه اشتغال‌زایی روستایی ورود جدی کنند

سرپرست امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که تسهیلات اشتعال زایی باید به واجدین شرایط تا پایان سال اعطا شود، گفت: طبق گفته آقای استاندار مدیران اقتصادی استان به حوزه اشتعال‌زایی روستایی ورود جدی کرده و تسهیلات مصوب را جذب کنند.
علی جهانگیری در کارگروه تخصصی اشتغال استان، با بیان این‌که طبق تاکید استاندار آذربایجان شرقی معاونان اقتصادی استان باید نسبت به بخش اشتغال زایی روستایی توجه زیادی داشته باشند، اظهار کرد: طرح‌های ثبت شده در سامانه کارا باید برای ارائه به بانک بررسی شوند تا مانعی در مراحل ارائه‌ی تسهیلات ایجاد نشود.
وی اعطای تسهیلات اشتغال زایی به واجدین شرایط تا پایان سال جاری را ضروری دانست و گفت: باید اقدامات لازم جهت جذب تسهیلات مصوب به صورت کامل انجام گیرد.
وی ادامه داد: اکثر طرح‌های ثبت شده در سامانه کارا مربوط به حوزه ی صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی استان است.
سرپرست امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که دستگاه‌های اجرایی باید در ارائه گزارش‌های بانک‌ها و دبیر خانه‌ها دقت کافی داشته باشند در غیر این صورت برخورد خواهیم کرد، افزود: دبیرخانه ها با بانک‌ها باید ارتباط تنگاتنگی برقرار کنند تا نتایج مثبتی در این راستا به دست آورند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز