روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 636
  • 702
  • 1,334,837
مدیران حراست، امین مردم و مسئولان هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرمانداری ها و بخشداری ها به عنوان دستگاه های حاکمیتی باید نهایت تلاش خود را در راستای رضایتمندی مردم به کار گرفته و حل مشکلات آنان را در اولویت اهداف و وظایف خود قرار دهند.
سعید شبستری خیابانی در دیدار مدیران حراست فرمانداری ها و برخی از شهرداریهای استان با وی با قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان حراست و سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در برخی شهرستان های استان، مسئولان و کارکنان حراست، نقش ویژه‌ای در برگزاری سالم و امن انتخابات داشتند.
وی با اشاره به حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات و تحقق تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر حضور پرشور در پای صندوق های رای عنوان کرد: علی رغم وجود برخی مشکلات در کشور همچون مشکلات اقتصادی، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر نشان دادند که همچنان نظام و کشور خود را دوست دارند و هیچ زمانی دست از نظام و آرمانهای اسلامی آن دست بر نمی دارند.
وی با بیان اینکه در سایه همکاری تمامی عوامل و دست اندرکاران دخیل در انتخابات و تلاش های سربازان گمنام امام زمان(عج) انتخاباتی امن و بی حاشیه را در استان برگزار کردیم ابراز کرد: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر، حتی یک صندوق رای در استان، ابطال نشد و عی رغم بازشماری برخی صندوق های اخذ رای در انتخابات شورای شهر، تفاوتی در نتایج اعلام شده مشاهده نشد که نشان از تلاش تمامی مدیران و عوامل دخیل در انتخابات؛ برای برگزاری انتخاباتی سالم بود.
وی، بخشی از برگزاری انتخابات امن و سالم در استان را مدیون گزارش های به موقع کارکنان حراست و اداره کل اطلاعات استان دانست و گفت: فرمانداریها و بخشداری ها به عنوان دستگاه های حاکمیتی باید نهایت تلاش خود را در راستای رضایتمندی مردم به کار گرفته و حل مشکلات آنان را در اولویت اهداف و وظایف خود قرار دهند.
شبستری، از مسئولان حراست ادارات و دستگاه های اجرایی استان به عنوان امین مردم و مسئولان نام برد و ادامه داد: همه با هم دست به دست هم دهیم تا مشکلات و درخواست های مردم در مراجعه به ادارات و دستگاه های اجرایی در کمترین زمان ممکن رفع شود وگرنه اعتماد مردم نسبت به نظام، کاهش خواهد یافت.
وی با انتقاد از افرادی که سعی در ایجاد فاصله بین دولت و نظام دارند اظهار کرد: رفتار و اقدامات این چنینی، بی انصافی در حق مردم و کشور است و نباید با ترویج مسائل این چنینی، باعث زیر سوال رفتن کلیت نظام و ناامیدی مردم شد.
وی با اشاره به فسادهای مربوط به شورای چهارم تبریز، مبارزه با فساد را یکی از مهمترین اولویت های دولت تدبیر و امید و مدیریت ارشد استان دانست و عنوان کرد: خوشبختانه درسایه تلاش های بهنگام کارکنان حراست و سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان، در کمترین زمان ممکن با متخلفین برخورد شد.
وی همچنین با بیان اینکه باید مقوله پیشگیری و نه مچ گیری، اولویت اصلی اداره کل حراست باشد بر لزوم مقابله با کوچکترین تخلف و فساد در بدنه ادارات و دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.
معاون استاندار، تمامی کارکنان دولت را اعضای یک خانواده دانست و گفت: اختلاف سلیقه، امری طبیعی است ولی باید با ایجاد هم افزایی در بخش های مختلف، در راستای خدمت به مردم و پیشرفت روزافزون کشور تلاش کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز