روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 125
  • 609
  • 1,234,839
مدیران در نظام جمهوری اسلامی نباید انگیزه‌ای جز خدمت داشته باشند

رییس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که شأنیت مدیران در جمهوری اسلامی ایران در همه‌ی عرصه‌ها خدمت به مردم بوده و هیچ انگیزه‌ی دیگری نباید وجود باشد، افزود: اگر مدیری با انگیزه مادی و غیرالهی کار کند، این موضوع یکی از مصادیق خسران است.
حجت‌الاسلام حکمتعلی مظفری در آیین تکریم و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی استان، با بیان این‌که اگر کار برای رضای خدا باشد قطعا در این دنیا جلال و در آخرت پاداش نصیب فرد خواهد شد، تشریح کرد: مقام معظم رهبری در اکثر سخنرانی‌ها و امام راحل در صحیفه نور، همواره توجه و خدمت به مردم را به کارگزاران گوشزد کرده‌اند.
وی، فلسفه اصلی حضور مدیران در پست‌های مدیریتی‌ را ارایه خدمت به مردم برای کسب رضای الهی دانست و تاکید کرد: در اداره کل پزشکی قانونی استان اقدامات خوبی انجام شده و در اکثر نقاط استان مراکز پزشکی قانونی دایر شدند.
وی با بیان این‌که در پزشکی قانونی از حیث کادر پزشکی با مشکل مواجهیم، افزود: باید امتیازات ویژه برای کسانی که در پزشکی قانونی فعالیت می‌کنند درنظر گرفته شود.
حجت‌الاسلام مظفری در ادامه به توسعه‌ی فضای فیزیکی و نیروی انسانی در بخش‌هایی چون اداره کل پزشکی قانونی، ثبت اسناد و املاک، زندان‌ها و.. تاکید کرد و گفت: علی‌رغم تلاش‌هایی که شده باز هم در این رابطه مشکل داریم و نیاز به توسعه فضای فیزیکی و نیروی انسانی در این حوزه‌ها وجود دارد.
رییس کل دادگستری استان ارتقای بسترهای اولیه پزشکی قانونی از جمله بسترهای فیزیکی، نیروی انسانی، کادر پزشکی و… را مورد مطالبه مردم دانست و گفت: دولت باید این موضوع را بصورت ویژه پیگیری و حل کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این مراسم با بیان این‌که ۲۰ سال پیش پزشکی قانونی در استان وجود نداشت و این اقدام توسط پزشکان عمومی انجام می‌شد، گفت: طی اقداماتی که در بیست سال گذشته انجام شده جایگاه پزشکی قانونی به حد مورد انتظار رسیده است.
محمدحسین صومی با تقدیر از زحمات اداره کل پزشکی قانونی استان افزود: طی سال‌های فعالیت این اداره کل، هیچ نقطه‌ی منفی وجود نداشته و این موضوع افتخاری برای این مجموعه است.
وی با اشاره به سختی های کار پزشکی قانونی نیز تاکید کرد: اگر دریافتی پزشکی که “پزشکی قانونی” فعالیت می‌کند کمتر از پزشکی که در یک مرکز بهداشتی فعالیت می‌کند باشد، در حقیقت جفا بوده و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
وی در پایان از زحمات مدیرکل سابق پزشکی قانونی قدردانی کرد و گفت: دکتر صمدی راد در این حوزه توانستند به رسالت خود عمل کنند.
گفتنی است، طی این مراسم از زحمات “بهرام صمدی‌راد” مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان تقدیر شده و “آرتین کمالی” به عنوان مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان معرفی شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز