روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 605
  • 906
  • 1,359,668
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز: بازار تبریز برای میزبانی از گردشگران،نیاز به بازنگری دارد

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز با تاکید بر اهمیت همگرایی و مشارکت افراد و دستگاه‌ها برای تحقق اهداف تبریز ۲۰۱۸ گفت: باید از کارها و برنامه‌های جزیره‌ای دوری شود؛ به طوری که گاهی عدم همکاری و یا موازی‌کاری روند اجرای برنامه‌ها را با مشکل مواجه می‌کند.
به گزارش شهریار، رضا خلیلی با تاکید بر مشارکت و حمایت مردم از برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ گفت: باید به توانایی‌ها و استعدادهای خود ایمان داشته باشیم. زمانیکه تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ انتخاب شد، مسئولان بر این باور بودند که تبریز می‌تواند در حوزه گردشگری توسعه یابد و این امر فقط با مشارکت خود مردم محقق می‌شود.
وی با بیان اینکه جایگاه آذربایجان‌شرقی از لحاظ تاریخی و فرهنگی بالاست گفت: این استان چندین اثر ثبت شده جهانی و صدها جاذبه‌ها در خود جای داده‌است که می‌تواند در جذب گردشگر و رونق گردشگری گام‌های موثری را بردارد.
وی هم‌چنین بازار سرپوشیده تبریز را از جاذبه‌های بی‌نظیر تبریز دانست و افزود: حتی در ایام تعطیل و نوروز مغازه‌های بزرگ‌ترین بازار سرپوشیده جهان باید پذیرای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی باشد. علاوه بر معماری شاخص بازار تبریز، حضور مردم و جریان فعالیت کسب و کار جذابیتی خاص برای گردشگران دارد و در این راستا همکاری و مشارکت اصناف و هیئت امنای بازار غیر قابل انکار است.
خلیلی با اشاره به کمبود امکانات برای گردشگران در بازار تبریز گفت: بازار از لحاظ استاندارد و تعداد سرویس‌های بهداشتی و نیز محلی مناسب برای استراحت بازدیدکنندگان نیاز به بازنگری و تجهیز دارد.
وی از حضور شهرداری تبریز در همایش‌های ملی و بین المللی داخل کشور برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر تبریز خبر داد و هم‌چنین حمایت از بخش خصوصی در حوزه گردشگری، تدوین برنامه‌های کارشناسانه و نیز تولید محتوا از قبیل تهیه بسته‌های گردشگری معرفی تبریز و کلیپ‌های کوتاه را ضروری دانست.
گفتنی است، راهنمایان افتخاری گردشگری در تابستان سال جاری، در اتوبوس‌های تبریزگردی، موزه‌ها و تاکسی‌های از من بپرس شهرداری، فعالیت داشتند.
آیین تجلیل از راهنمایان افتخاری و فعالان گردشگری در محل ساختمان شهرداری تبریز با حضور مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز و گروهی از فعالان حوزه گردشگری برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز