روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 227
  • 639
  • 1,435,263
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد؛ اجرای بدون وقفه پروژه‎های « مقبره‎الشعرا » و « مقبره دوکمال » تبریز

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز از اجرای بدون وقفه پروژه های مقبره الشعرا و مقبره دوکمال خبر داد.
بابک شریفی از اهمیت احیا و بازآفرینی فضاهای شهری تبریز خبر داد و گفت: سازمان عمران شهرداری تبریز توجه ویژه ای به این امر دارد و پروژه های مختلف بدون وقفه درحال انجام است.
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: بعد از بررسی نقشه های پروژه مقبره دوکمال و برآورد ارسالی از سازمان میراث فرهنگی توسط کارشناسان سازمان عمران تنظیم، تفکیک و تکمیل برآورد جهت احداث اسکلت بتنی ۴ بلوک اداری این مجموعه مدارک مربوطه تهیه شده و از طریق معاونت فنی واجرایی سازمان عمران در مرحله انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار است که با تصویب نهائی به مرحله اجرا خواهد رسید.
وی سپس در خصوص پروژه مقبره الشعرا گفت: با فعال سازی کارگاه های مقبره الشعرا، عملیات بتن ریزی فونداسیون ضلع جنوب غربی آغاز شد.
مدیر عامل سازمان عمران با قدردانی از تلاش های مهندسان این سازمان در پیگیری و اجرای بدون وقفه پروژه ها افزود: تلاش می کنیم با جبران عقب ماندگی برنامه زمان بندی از تمام امکانات جهت پیشرفت مناسب پروژه ها از جمله مقبره الشعرا بهره گیری و با دقت و کیفیت مناسب اجرا شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز