روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 214
  • 696
  • 1,076,745
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد : توزیع روزانه ۷۰۰ الی ۸۵۰ تن آسفالت در مناطق مختلف تبریز

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز با اشاره به افزایش قابل ملاحظه تولید و توزیع آسفالت در سطح کلانشهر تبریز در ایام اخیر ، از تولید روزانه ۷۰۰ الی ۸۵۰ تن آسفالت و توزیع در مناطق مختلف تبریز توسط کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد.
بابک شریفی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی در دست اجرا در مناطق مختلف تبریز با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز در زمینه تولید و توزیع آسفالت در مصاحبه ای اظهار داشت: یکی از محورهای تاکیدی دکتر شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز به سازمان عمران شهرداری تبریز استفاده حداکثری از فرصت محدود خدمت رسانی به مردم است تا لحظه ای نیز از فرصت خدمت رسانی به مردم فهیم و قدرشناس تبریز بی جهت هدر نرود .
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز افزود : همکاران سازمان عمران که مجموعه ای از نیروهای کاربلد ، متخصص با روحیه جهادی کار و تلاش هستند ، بدون توجه به ساعات کاری تا زمانی که امکان فعالیت داشته باشند مشغول فعالیت و خدمت رسانی هستند و کوچکترین فرصت خدمت رسانی را از دست نمی دهند و در این مدت اخیر مشاهده نشده است که همکاری بخاطر اتمام ساعت کار قانونی ، محل خدمت خود را ترک نموده و کار ناتمامی را رها نماید و به فکر ساعت کاری باشد.
شریفی افزود: تحقق برنامه ها و سیستمهای ابلاغی شهردار کلانشهر تبریز در راستای خدمت رسانی به مردم و فراهم نمودن زیرساختها طبق وظایف مشخص شده در راس اهداف مجموعه سازمان عمران قرار دارد و این مجموعه خود را متعهد به تلاش حداکثری و خدمات رسانی مطلوب به همشهریان عزیز تبریزی طبق تاکیدات شهردار کلانشهر تبریز می داند .
مدیرعامل سازمان عمران شهردرای تبریز به اقدامات این سازمان پس از تغییرات صورت گرفته در مدیریت این سازمان اشاره نموده و افزود : در راستای تداوم نهضت آسفالت سطح شهر توسط عوامل سازمان عمران ، پس از مرمت و بازسازی آسفالت خیایان نیروی هوایی از چهار راه نادر تا اول میدان ۵ مرداد (منجم) که با آسفالت تراشی ۷۴۶۲ مترمربع و قیرپاشی ۲۲۱۱۰ مترمربع همراه بود ، مقدار ۲۸۱۰ تن آسفالت در این پروژه پخش گردید.
شریفی به مرمت و بازسازی زیرگذر صاحب الامر تا پل قاری با آسفالت تراشی ۶۷۱۲ مترمربع و قیرپاشی ۹۹۷۱ مترمربع اشاره نموده و از توزیع ۶۸۲ تن آسفالت برای اجرای این پروژه خبر داد .
مدیرعامل سازمان عمران شهردرای تبریز به دیگر اقدامات اجرا شده توسط این سازمان اشاره نموده و اظهار داشت: در راستای تداوم نهضت آسفالت عملیات اجرایی آسفالت ریز ی کوی شهید برگی لاله به پایان رسید و عوامل تلاشگر سازمان عمران آسفالت ریزی کوی شهید برگی لاله را در مدت کمتر از ۷ ساعت با پخش ۴۶۵ تن آسفالت در سطح ۳۸۰۰ متر مربع در حوزه شهرداری منطقه ۷ به پایان رسانده و تقدیم شهروندان عزیز نمودند.
شریفی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز در پایان سخنان خود افزود : در مدت حدود ۳۰ روز کاری بیش از ۲۳۰۰۰ تن آسفالت توسط اکیپ های امانی و پیمانکاری مناطق مختلف از محل تولیدات کارخانه آسفالت سازمان عمرانی شهرداری تبریز در سطح شهر توزیع گردیده است که در نوع خود بی سابقه می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز