روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 120
  • 639
  • 1,435,156
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز مطرح کرد : حرکت رو به جلو و بهره گیری از تکنولوژی های روز در آسفالت و لکه گیری معابر

مهندس بابک شریفی مدیر هامل سازمان عمران به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان و کارشناسان عمرانی شهرداری مرکز در حاشیه بازدید از عملکرد دستگاه لکه گیری گرم درجا از دیدگاه بهره گیری از تکنولوژیهای به روز در یازمان عمران خبر داده و افزود ؛ با پیشرفت روش های اجرا ، تولید و بازتولید آسفالت تلاش خواهیم کرد با حرکت و شتاب رو به جلویی از توان علمی و فنی نخبه گان و همچنین سیستم های جدید اجرایی بهره مند گردیم.
شریفی ادامه داد؛ سازمان عمران با برنامه ریزی انجام گرفته تلاش دارد در سال آتی با شناخت و آزمایش روش‌های نوین گام مثبت و موثری را در اجرای عملیات آسفالت ریزی ها و لکه گیری های معابر بردارد.
در این بازدید که با دعوت سازمان عمران از شرکت تولید کننده دانش بنیان بومی ، دستگاه لکه گیری درجا مورد آزمایش و بازدید قرار گرفت نقاط قوت و ضعف چنین سیستمی و کارایی آن در سطح شهر مورد ارزیابی قرار گرفته و‌مقرر گردید با بررسی بیشتر سیستم های سیار لکه گیری آسفالت ، بهترین شیوه و روش در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز