روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 252
  • 771
  • 1,433,888
مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تبریز: شهروندان نسبت به زباله‌های خطرناک رها شده حساس باشند

مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تبریز از عموم مردم خواست نسبت به زباله‌های خطرناک رها شده در طبیعت حساس شوند.
علیرضا اصغری با بیان این‌که بی خطرسازی پسماندهای بیمارستانی بر عهده‌ی سازمان پسماند نیست، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل حفاظت محیط زیست استان بعد از بی خطرسازی، زباله‌های عادی بیمارستانی تبریز را به سازمان پسماند تحویل می‌دهند که آن‌ها را به روش مهندسی دفع می‌کنیم.
وی، ضمن تکذیب ادعای رهاسازی زباله‌های خطرناک بیمارستانی در طبیعت، اظهار کرد: احتمال دارد به صورت موردی زباله‌ی بیمارستانی در طبیعت وجود داشته باشد ولی به طور گسترده نمی‌توان چنین زباله‌هایی را در طبیعت رها کرد و معتقدم محیط زیست و علوم پزشکی نسبت به این مسائل بسیار حساس هستند.
مدیرعامل سازمان پسماند کلان‌شهر تبریز با بیان این‌که تمامی بیمارستان‌های تبریز مجهز به سیستم بی خطر سازی پسماندها هستند، گفت: اگر بیمارستانی بدون توجه به بی خطر سازی پسماندهای خود، آن‌ها را به صورت غیر اصولی رها کنند، قطعا با آن‌ها به طور قانونی برخورد جدی می‌شود.
وی با بیان این‌که نظارت بر روند دفع پسماندهای پزشکی بر عهده‌ سازمان حفاظت محیط زیست و دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: شهروندانی که تصاویری از زباله‌های رها شده‌ی خطرناک بیمارستانی در طبیعت دریافت می‌کنند، حساس شوند و در راستای حفظ بهداشت شهری آدرس دقیق محل وجود زباله‌های خطرناک را به دستگاه‌های مسئول در این حوزه نیز گزارش دهند تا نسبت به بی مسئولیتی برخی افراد برخورد قانونی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز