روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۴/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 688
  • 821
  • 1,076,523
مدیرعامل شرکت توزیع برق: پیک بار برق تبریز ۱۱۰ مگاوات کاهش می یابد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: براساس ابلاغ توانیر به این شرکت در سال آینده پیک بار این کلانشهر حدود ۱۱۰ مگاوات کاهش می یابد.
عادل کاظمی در جمع کارکنان این شرکت افزود: ماموریت های ویژه برای عبور از پیک بار سال ۹۸، در ۴ بخش طرح های ویژه ملی، برنامه های مدیریت سمت تقاضا، طرح های بهینه سازی، راهبردی و نگهداری شبکه و بهره‌ وری اقتصادی به شرکت توزیع برق تبریز ابلاغ شده است.
وی با اشاره به طرح های بهینه سازی راهبردی و نگهداری شبکه یادآوری کرد: اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص مدیریت دارایی با تاکید بر ارتقای فرآیندهای نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، ارتقای توان راهبری شبکه، هوشمند سازی و رویت پذیری و توسعه نقاط مانور ضروری است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، اجرای سیاست های ابلاغی در خصوص ارتقای سامانه های اطلاع رسانی و پاسخگویی به مشترکان و سیاست های ابلاغی در خصوص بهبود سطح ایمنی کارکنان را ضروری دانست.
کاظمی با تاکید بر لزوم تدوین و اجرای برنامه های مدیریت مصرف در پیک بار سال ۹۸، ادامه داد: شناسایی مشترکان پر مصرف به تفکیک هر تعرفه و مساجد پر مصرف و تهیه بانک اطلاعاتی از آن ها در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، گفت: برای اجرای برنامه‌های پاسخگویی بار تدوین شده براساس ضوابط اجرایی آن باید از هم اکنون با اعزام مروجان مدیریت مصرف اقدام لازم انجام شود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز با اشاره به اهمیت بهره وری اقتصادی اظهار داشت: افزایش بهره ‌وری و کاهش هزینه های جاری شرکت و تمرکز کارکنان به ماموریت های اصلی سازمان ضروری است.
کاظمی افزود: اعمال کنترل های مناسب و مدیریت هوشمند منابع سرمایه ای با هدف اجرای طرح های دارای اولویت دار و تسویه بدهی‌ های تولیدکنندگان و پیمانکاران با استفاده از ظرفیت های قانونی از طرح های ابلاغی در این بخش است.
کلان شهر ۱/۸ میلیون نفری تبریز ۶۵۴ هزار مشترک برق در محدوده ای به وسعت حدود چهار هزار و ۷۷۰ کیلومترمربع دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز