روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 561
  • 771
  • 1,434,197
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز : اجرای ۲۸ پروژه به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد ریال

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای ۲۸ پروژه به ارزش بیش از ۳۵ میلیارد ریال توسط امور برق ائل گولی خبر داد.
عادل کاظمی، دلیل اصلی اجرای پروژه های یاد شده را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان کرد و گفت: با احداث چندین پست هوایی، ساماندهی شبکه‌های فشار متوسط هوایی و ایجاد و افزایش قدرت مانور در شبکه هوایی ۲۰ کیلوولت، ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف مرتفع شد.
وی ادامه داد: در این راستا ۱۳ دستگاه پست هوایی با مجموع ظرفیت سه هزار و ۸۵۵ کیلوولت آمپر با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال احداث شده و به بهره برداری رسیده است.
وی از اجرای هشت پروژه توسعه فیدر، قدرت مانور و افزایش پایداری شبکه خبر داد و افزود: برای انجام این پروژه‌ها خط فشار متوسط هوایی دو مداره به طول بیش از هفت هزار و ۴۰۰ متر و خط فشار متوسط زمینی به طول بیش از سه هزار و ۴۰۰ متر جهت خروج دو عدد فیدر فشار متوسط جدید از پست یاغچیان و دو عدد فیدر فشار متوسط جدید از پست سعید آباد احداث شده است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در این راستا شش دستگاه سکسیونر هوایی جمعا با هزینه یک میلیارد ریال در نقاط مختلف مورد نیاز شبکه نصب شده است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: ۱۳۸ دستگاه چراغ لاک پشتی در مناطق مختلف از جمله جاده باسمنج خیابان سبلان و کوی فردوس نصب شده است.
وی از هزینه کرد بالغ بر دو میلیارد ریال برای توسعه شبکه روشنایی معابر این امور خبر داد و افزود: ۳۰ اصله پایه فلزی ۱۴ متری و ۷۷ اصله تیر بتونی به همراه بیش از یک هزار و ۵۰۰ متر کابل کشی زمینی و احداث بیش از دو هزار متر فشار ضعیف هوایی و تعداد ۱۰۰ دستگاه چراغ LED در خیابان‌های دانشگاه، گلباد، و زعفرانیه توسط این امور اجرا شده است.
کاظمی با اشاره به پروژه انجام شده در مسیر دروازه تهران، متذکر شد: اصلاح و ساماندهی شبکه موجود و رفع حریم شبکه شامل ۴۲۰ متر کابل کشی فشار متوسط زمینی در مسیر دروازه تهران تا هتل مرمر و احداث یک هزار و ۷۶۷ متر خط فشار ضعیف هوایی در سایر نقاط از اقدامات انجام شده در این محل می باشد.
وی همچنین افزود: تعداد ۲۳ دستگاه ترانسفورماتور هوایی در پست های کم بار و پر بار با هزینه بالغ بر دو میلیارد ریال در مناطق مختلف شبکه جابه جا شده است.
وی خاطر نشان کرد: از دیگر پروژه‌های انجام شده توسط این امور، رفع حریم خطوط فشار متوسط هوایی و تبدیل آن به خطوط زمینی به طول ۶۵۰ متر و رفع کانون های خطرخیز شامل نصب ۱۱ اصله تیر بتونی زیر خط فشار متوسط هوایی را می توان نام برد.
گفتنی است اصلاح ارتفاع دو دستگاه ترانس هوایی در جاده تهران، اصلاح ۲۰ دستگاه درب پیلار، ۵۰ مورد تعویض تابلوهای فرسوده و نصب ۱۳ دستگاه تابلو تجمیع جدید در نقاط مختلف شبکه از جمله اقدامات امور برق ائل گولی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز