روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 328
  • 659
  • 1,437,889
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه: ارائه خدمات واحد گشت اتوبوسرانی با بیش از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس مجهز

به گزارش شهریار به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت، گفت: واحد گشت اتوبوسرانی تبریز هم اکنون با ۱۰۰ دستگاه اتوبوس مجهز در حال ارائه خدمات حمل و نقل به ادارات و نهادهای مختلف از جمله کارکنان دانشگاههای تبریز، سهند، علوم پزشکی، پالایشگاه و پتروشیمی و همچنین سرویس دهی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی و نیز ارائه خدمات متفرقه به شهروندان است و سرویس دهی منظم اتوبوس های دربستی، باعث ایجاد رضایت حداکثری نهادها و ادارات و همچنین مردم عزیز از خدمات واحد گشت اتوبوسرانی تبریز شده است.
وی با اشاره به پشتیبانی اتوبوس های واحد گشت در مواقع ضروری گفت: در زمان کمبود اتوبوس در خطوط بالاخص مسیر تندرو از اتوبوس های این واحد در رفع مشکلات سرویس دهی در خطوط نیز استفاده می شود.
جلالی به اجرای طرح اتوبوس های تبریزگردی که در ایام نوروز و ایام تابستان اجرا می شود، اشاره کرد و افزود: تامین اتوبوس های این طرح نیز بر عهده واحد گشت است که با برنامه ریزی های مختلف و منظم این واحد، اجرای این طرح در چند سال اخیر با استقبال و رضایت بالای مسافران و شهروندان تبریزی روبرو شده است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز