روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 73
  • 384
  • 1,279,990
بازگشایی راه ارتباطی ۱۰۰ روستای هشترود

مسئول برفروبی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هشترود گفت: با تلاش راهداران، از مجموع ۱۳۴ روستای شهرستان که راه ارتباطی آنها به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود راه ارتباطی ۱۰۰ روستا بازگشایی شد.
علی ابوالحسنی ، افزود: بیشتر روستاهایی که مسیر ارتباطی آنها با مرکز شهرستان بسته شده بود در محور درین سو و غرب هشترود و در دامنه کوه سهند واقع شده بودند.
وی اضافه کرد: در حال حاضر و در محورهای بازگشایی نشده، کولاک حاکم است که به محض فروکش کردن کولاک، تلاش برای بازگشایی راه های ارتباطی ادامه خواهد یافت.
ابوالحسنی گفت: پنج اکیپ راهداری اهم کنون در محورهای اصلی و فرعی هشترود مشغول بازگشایی مسیرها هستند.
وی افزود: در حال حاضر تمام محورهای اصلی و فرعی اعم از هشترود به مراغه، میانه، قره چمن و تبریز و آزاد راه پیامبر اعظم ( ص) باز بوده و تردد در آنها در جریان است.
ابوالحسنی گفت: در جریان بارش های اخیر و برای باز کردن راه ها بیش از ۹۰۰ تن نمک مصرف و ۸۴۰ هزار متر مکعب برفروبی شده است.
وی همچنین به جوابگو نبودن امکانات و ماشین آلات راهداری برای انجام ماموریت های برفروبی در هشترود اشاره کرد و گفت: متاسفانه عمر ماشین آلات راهداری در هشترود بالای ۳۵ سال است و پراکندگی روستاها و صعب العبور بودن راه ها، موجب کندی در خدمت رسانی می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز