روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
مدیریت متروی تبریز از طریق فاینانس و اوراق مشارکت

نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری زمان افتتاح خط آهن تبریز – میانه و نحوه کمک های مالی به مترو تبریز را تشریح کرد.
به گزارش شهریار، محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در نشست خبری خود در خصوص خط آهن تبریز – میانه، گفت: ان شاء الله تا چند ماه آینده قطار از قزوین به رشت و از میانه به تبریز می‌رود؛ این طرح‌ها، پول‌های زیادی می‌خواهد که با استفاده از اسناد خزانه تامین اعتبار می‌شود.
وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد برنامه دولت برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری؛ تصریح کرد: برای نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری از طریق اتوبوسها، کامیون ها و مترو تهیه شده است.
نوبخت با بیان اینکه یکی از دلایل سفر به استان های مختلف، تسریع در پرداخت هزینه های مترو بوده است؛ افزود: در شیراز و تبریز، از متروها بازدید کردیم و کمک های دولتی را با توجه به قواعد فاینانس و اوراق مشارکت، مدیریت کردیم؛ بالاخره باید قبول کرد دولت با محدودیتهای منابع مواجه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز