روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,281
  • 1,696
  • 1,392,142
مدیریت منابع مالی وظیفه اساسی در حوزه اقتصاد مقاومتی است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز ، مولاخواه شهردار منطقه یک در جلسه شورای معاونین منطقه یکی از مهمترین گامهای اساسی در حوزه اقتصاد مقاومتی در منطقه را مدیریت منابع مالی دانسته و اعلام نمودند که این یک وظیفه اساسی است.
براساس این گزارش مولاخواه اظهار نمود: در شرایط فعلی نیاز است تمامی واحدها و مدیران منطقه با دقت در خصوص مسائل مالی و نظارت صحیح برآن در هزینه کرد مالی ورود پیدا کرده و با حساسیت ویژه ای اقدام نمایند.
شهردار منطقه یک اعلام داشت: نقشه راه مشخص است و اقتصاد مقاومتی به بهترین نحو می تواند برمدیریت و موفقیت منطقه بیافزاید و البته باید تمام مدیران منطقه به دقت گام برداشته و در این شرایط بحرانی مالی از این نقشه راه بهره برداری نمایند.
وی گفت: همکاری و همیاری شهروندان در دغدغه روان سازی شهری و مقوله شهرسازی یکی از فاکتورهای اساسی پیشرفت می باشد و باید سعی نمود زمینه های وسیع تر این مهم در منطقه ایجاد گردد تا شهروندان بتوانند به راحتی با همکاری منطقه در خصوص معضلات و مشکلات پیش رو صحبت کرده و جهت رفع آنها حرکت نمایند.
مولاخواه در این جلسه برهماهنگی بین بخشی واحدها نیز تاکید نموده و اعلام داشت : هرچقدر این هماهنگی بیشتر باشد مشکلات پیش رو سریعتر حل گشته و شهروندان شاهد رونق بیشتری در منطقه خواهند بود و این یکی از اصلی ترین فعالیتهای کاری محسوب می گردد .
در ادامه جلسه معاونین مربوطه گزارشات واحدهای خود را به شهردار منطقه اعلام و چندین بند مهم در راستای تقویت جذب منابع مالی و پیشگیری مشکلات مصوب و مقرر گردید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز