روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 521
  • 899
  • 1,048,938
مدیری که دستمزد نجومی دریافت می‌کند

جوزپه ماروتا که مدیر باشگاه یوونتوس است ۱۲ برابر رییس تیم تورینی دستمزد دریافت می کند.
زمانی که جوزپه ماروتا اعلام کرد قصد جدایی از یوونتوس دارد باشگاه های بزرگ اروپایی تلاش کردند تا با او قرارداد امضا کنند. با این حال دستمزد مدیر ایتالیایی مانند بازیکنان است و حتی بیش از آن ها دریافت می‌کند.
ماروتا که اخیرا به عنوان بهترین مدیر سال انتخاب شد در یوونتوس ۵/۶ میلیون یورو دستمزد دریافت می کند. این رقم قابل مقایسه با دستمزد آندرا آنیلی (رییس باشگاه) و پاول ندود (نایب رییس باشگاه) نیست. آن ها به ترتیب ۴۵۰ هزار و ۴۰۰ هزار یورو دریافت می کنند.
دستمزد ماروتا به بخش های مختلفی تقسیم می شود. او برای مدیریت CEO یک و نیم میلیون، نیم میلیون برای مدیریت اجرایی، نیم میلیون برای رسیدن به اهداف در نقل و انتقالات، یک میلیون برای فتح اسکودتو و ۳ میلیون یورو به خاطر نتایج درخشان یوونتوس در سه سال گذشته دریافت کرد.
ماروتا که توانست باعث انتقال کریستیانو رونالدو از مادرید به یوونتوس شود می‌خواهد در فصل ۲۰-۲۰۱۹ تیم خود را عوض کند اما همه باشگاه‌های اروپایی توان پرداخت چنین دستمزد بالایی را ندارند. مدیر ایتالیایی از اغلب بازیکنان تیم تورینی بیشتر دریافت می کند. تنها رونالدو (۳۱ میلیون یورو)، پائولو دیبالا (۷ میلیون یورو)، میرالم پیانیچ (۶ و نیم میلیون یورو) و داگلاس کاستا (۶ میلیون یورو) بالاتر از او قرار دارند. اگر تمام باشگاه های سری A بررسی شود تنها دو بازیکن از ماروتا دستمزد بیشتری دریافت می کنند. گونسالو ایگواین (۹ ونیم میلیون یورو) و دوناروما (۶میلیون یورو) بازیکنان میلان در چنین شرایطی قرار دارند.
ماروتا از ۵۴۲ بازیکن حاضر در این لیگ بیشتر دستمزد دریافت می کنند. او از بازیکنانی همچون بونوچی (۵/۶ میلیون یورو)، اینسینیه (۴/۶ میلیون یورو)، امره چان (۵ میلیون یورو)، مائورو ایکاردی ( چهار و نیم میلیون یورو) و ادین ژکو (چهار و نیم میلیون یورو) بیشتر کسب می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز