روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 21
  • 654
  • 999,223
مدیر تنها

منصورینمایشگاه بین المللی کتاب تبریز افتتاح شد و مهمترین خبری که در همان محفل و در میان اصحاب فرهنگ و هنر به چشم آمد، عدم حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود .
وزیری که در کلاس درس خارج فقه مقام معظم رهبری هم حضور می یابد و از شاگردان ایشان محسوب می گردد و از این روی انتظارات از ایشان باید هم متفاوت از دیگران باشد .
باری ، اینکه جناب وزیر در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز چرا حضور نداشته است، از منظرهای زیادی قابل تامل و گلایه است . البته احتمالا بعدها وقتی با بهانه یا توجیه وزارت هم مواجه شویم کلی دستمان بر صورت مان کشیده بزند که چرا زود قضاوت کردی( البته کمی بعید است این اتفاق بیفتد ). مثلا به قول دکتر پزشکیان که خود مقامی کمتر از وزیر هم ندارد، آقای صالحی مگر چه کار مهمتری داشته است که برای افتتاح نیامده؟
همین زاویه نگاه و گلایه بنظرم کافی است . واقعا باید پرسید کدام اقدامات حیاتی و بین المللی در عرصه فرهنگ کشور، معطل حضور وزیر بوده است؟ بگذریم . اما این بی اهمیتی ها به حاشیه های دور از مرکز ، خود مقاله مفصلی است که تبعات آن هر روز در بند بند اجزا زندگی مان مشخص است.
همین بی توجهی هاست که سبب میشود مدیری که مسئولیت اجرای این برنامه مهم را بر عهده دارد مظلومانه احساس تنهایی کند.
مراسمی که قرار بود مدیریت استان ۵۰۰ میلیون از هزینه های آن را تقبل کند، احتمالا زیر حرف و قرارش میزند و حاشا میکند.
و همین که بدنه وزارتی با برخورد خود به اطرافیان سیاسی گرا میدهد که موضوع چقدر مهم یا غیر مهم است ، به همان میزان فرمان حمله به مدیر تنهای خود در استان را صادر میکند تا حتی میراث فرهنگی هم برای ایجاد یک غرفه ناقابل معرفی استان افتخار ندهد.

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز