روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 69
  • 489
  • 1,439,824
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز : مانور های آموزشی در راستای ارتقاء سطح توانمندی و مهارت های آتش نشانان

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز ، از محل اجرای مانور آموزشی جست و جوی سریع و پیشرفته در فضای بسته و اطفاء مایعات قابل اشتعال که در ایستگاه شماره ۱۳ برگزار می شود بازدید کرد.
محمد قلیزاده در این بازدید با اشاره به بحران مدار بودن کلانشهر تبریز، گفت: با توجه به افزایش ساخت و ساز ساختمان های بلند و مجتمع های تجاری و وجود طبقات منفی در این سازه ها و وجود واحد های تولیدی صنعتی، آتش نشانان نیاز به آموزش های بروز دارند. در اجرای این مانور، آموزش نجات و انتقال مصدوم از فضای بسته و دود گرفته ، جست و جوی سریع و پیشرفته ، نجات مصدوم (ICS) و خاموش کردن مایعات قابل اشتعال با استفاده از کف سبک برای آتش نشانان ارایه می شود.
گفتنی است ، مانور های آموزشی در راستای ارتقاء سطح توانمندی و مهارت های آتش نشانان ایستگاه های ۲۱ گانه کلانشهر تبریز به مدت یک ماه در ایستگاه عملیاتی آموزشی ۱۳ مایان برگزار می شود.
اقدسی معاون آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به ظرفیت محدود ثبت نام این دوره آموزشی بیان داشت: ظرفیت اولین دوره ثبت نام ۹۰ نفر بوده که از هر شیفت عملیاتی ۳۰ نفر ثبت نام خواهد شد.
وی افزود: به دلیل محدودیت ظرفیت ثبت نام ، علاقمندان هر چه سریعتر با مراجعه به سایت:
http://Reg.tabriz125.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
قلیزاده با اشاره به اینکه کلاس های آموزشی پس از تعیین سطح علمی ثبت نام کنندگان برگزار خواهد شد خاطر نشان ساخت:جهت سهولت حضور همکاران در کلاسهای آموزشی، برنامه کلاسی بدون تداخل در شیفت های کاری برنامه ریزی شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز