روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 96
  • 639
  • 1,435,132
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه : محدودیت های مالی مانع از جایگزینی اتوبوس های رده خارج شده است

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در جلسه ی شورای اداری این شرکت گفت : ۲۹۵ دستگاه از اتوبوس ها که هم اکنون در خطوط فعال هستند متاسفانه خارج از رده می باشند ولی به دلیل محدودیت مالی قادر به جایگزینی نیستیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی تصریح کرد: بدلیل مشکلات مالی که گریبانگیری شهرداریها و از جمله شهرداری تبریز می باشد در حال حاضر امکان نوسازی ناوگان وجود ندارد و بالاجبار با ۲۹۵ اتوبوس با عمر بیش از ۱۰ سال و رده خارج نسبت به ارائه ی خدمات به همشهریان اقدام می گردد که در صورت ادامه ی روند رکود در خرید اتوبوسهای نو امکان هر گونه حادثه نیز برای این اتوبوسها قابل تصور است .
وی افزود: خارج کردن این تعداد اتوبوس از خط یعنی عدم فعالیت ۵۰ درصد ناوگان که ضمن کاهش ملموس خدمات و بر هم زدن نظم سرویس دهی و افزایش گلایه مندی شهروندان عملا” امکانپذیر نمی باشد ولی با این حال این شرکت با افزایش دوره ای بازدیدهای فنی و نظارت بر فعالیت اتوبوسهای بخش خصوصی و دولتی تلاش دارد تا امکان بروز هر گونه حادثه را به حداقل برساند.
جلالی در خاتمه گفت: امیدواریم با پیگیری مسئولین استانی و نمایندگان محترم مجلس با تسریع درطرح جایگزینی اتوبوسهای فرسوده که از سال ۹۴ اجرایی نشده است شاهد رفع این مشکل باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز